Bardzo dobry pojedynek zagrał w popołudnie niedzielne najlepszy zawodnik naszej kadry, czyli Robert Lewandowski. Można stwierdzić, że tak właściwie sam zwyciężył ekipę ze stolicy. Nasz kapitan zagrał całe spotkanie. Na na placu boju mieliśmy szansę podziwiać innego Polaka, czyli Piątka, który pojawił się w drugiej odsłonie spotkania. Zdołał nawet zanotować decydujące podanie przy trafieniu gracza z drużyny. Druga część pojedynku była naprawdę ekscytująca.

Zespół z Monachium ma za sobą trudny tydzień. Wpierw przegrali wysoko z zespołem z Hoffenheim. W środowy wieczór zwyciężyli zespół z Dortmundu 3:2 w spotkaniu o trofeum. Pojedynek z Herthą miał potwierdzić, że porażka tydzień temu to wyłącznie przypadkowe zdarzenie. Szczególnie Lewandowski Robert miał ochotę zaprezentować się z najlepszej strony. Do spotkania z zespołem z Berlina Lewy miał tylko jedną bramkę w Bundeslidze.

Fenomenalna druga odsłona spotkania!

Zawodnicy zespołu z Monachium solidnie weszli w ten pojedynek. Od pierwszej minuty spotkania niezwykle widoczny na murawie był Lewy. Miał szansę na zdobycie bramki, jednak jego atak był trochę nieudany. Parę minut później swoją sytuację skonstruowali piłkarze zespołu Herthy. Dodi Lukebakio nie zdołał zmieścić piłki w siatce bramkarza drużyny Bayernu, czyli Neuera. Warto przyznać, że zawodnicy berlińskiej Herthy ukazali się w fantastycznej formie. To był niesamowicie pasjonujący pojedynek.

Pierwsze trafienie w tym pojedynku zdobył piłkarz z Niemiec Thomas Mueller. Arbiter tego spotkania trafienia jednak nie uznał. Reprezentant Niemiec był w tej sytuacji na spalonej pozycji. Mistrz Niemiec mimo to non stop konstruował sytuację pod polem karnym przeciwników. Chwilę później piłkę do bramki golkipera drużyny wpakował reprezentant naszego kraju, czyli Lewandowski Robert. Pierwsza część tego starcia skończyła się przewagą 1:0.

Finalnie ten mecz piłkarski skończył się wygraną drużyny mistrza Niemiec 4:3. Należy przyznać, że ten pojedynek piłkarski był niezwykle przepełniony emocjami.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz